Ettevõttest

Kes me oleme?

Tere tulemast PETTAN OÜ ametlikule kodulehele – Teie usaldusväärne partner unikaalsete ja funktsionaalsete lahenduste loomisel Teie projektidele! Alates 2016. aastast teostame edukalt pinnase- ja planeerimistöid, püüdes luua alasid, mis ühendavad endas usaldusväärsust ja esteetilisust.
Meie ettevõte pakub laias valikus teenuseid, sealhulgas kvaliteetset ja õigeaegset lumetõrjet, et tagada teie ettevõttele turvaline töökeskkond ja tõrgeteta toimimine.
Samuti müüme ja tarnime kvaliteetset sõelutud mulda, liiva ja killustikku, et rahuldada teie ehitusvajadusi.

Maastikukujundus ja õuealade koristamine on veel üks meie teenuste valdkond. Loome hubaseid ja ilusaid puhkekohti, muutes ümbritseva keskkonda mugavaks ja inspiratsiooni allikaks. Pakume kõiki teenuseid Teie aia jaoks, sealhulgas mullatöid ja koristustöid.
Talveperioodil tagame Teie kodu ja territooriumi ohutuse, teostades lumetõrjet. Meie kogemus ja professionaalsus võimaldavad meil tõhusalt lahendada, mis tahes keerukusega ülesandeid.
Aastate jooksul oleme saanud usaldusväärseks ja kvaliteetseks partneriks paljudele ettevõtetele ja eraisikutele. Oleme uhked oma klientide usalduse üle ja oleme valmis pakkuma Teile kõrgetasemelist teenust, individuaalset lähenemist ja loomingulisi lahendusi iga projekti jaoks.
Ühinege nendega, kes on juba hinnanud koostöö eeliseid PETTAN OÜ-ga – Teie usaldusväärne partner lahenduste loomisel ja parendamisel!

Tutvuge meie tehnikaga

Info

Liebherr L576

Info

Kramer KL18.5

Info

Komatsu WA-470

Info

JCB 4CX

Materjali müük - muld, liiv ja killustik

Rataslaadur - 30t

Rataslaadur - 3,5t

Rataslaadur - 30t

Laadur-ekskavaator

Kaevetööd

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus eu nisl dictum, porta ex sed, laoreet orci. Sed nec urna aliquet, semper tortor et, imperdiet turpis. Nunc eu tempus est. Pellentesque lacus sapien, dapibus nec lectus fringilla, posuere congue ipsum.